Ze života slepce

Obrázek k článku Fórum dárců: Cena filantropa roku

Fórum dárců: Cena filantropa roku

Víte, co mě opravdu těší a dělá neskutečně šťastným? To, když děláte něco, co vás doopravdy baví a ještě u toho pomáháte druhým lidem. Tím, že kolem sebe rozdáváme lásku, náš život dostává neuvěřitelný rozměr.

Číst dále

Obrázek k článku Mašínová

Mašínová

Povím vám další zajímavý příběh, který se mi stal při přeběhu České republiky. 
Do dnes jsem se o něm nikomu ani slůvkem nezmínil, je tedy na čase to změnit. 

Když jsme přebíhali naši krásnou a malebnou vlast, měl jsem tu možnost se sejít s jednou opravdu moc milou, silnou a zajímavou ženou, která toho má všem opravdu hodně co říct. 


Číst dále

Obrázek k článku Sportovní masér

Sportovní masér

Lidi, už jste slyšeli tu novinu? Že ještě ne? Tak vám to teda povím. Prostě se vám na rovinu přiznám a nebudu si vůbec vymýšlet. „Hurá, mám konečně papír!“

Číst dále

Obrázek k článku Školka

Školka

Ráno byl Black skleslý, nechtělo se mu vstávat, nechtělo se mu pracovat a jeho zoufalství, že musí do auta, se snad ani nedá popsat. Naštěstí jsme byli během chvilky v Třebíči a s velkou zvědavostí vešli do školky.

Číst dále

Obrázek k článku Jaro

Jaro

Pil jsem si takhle s taťkou kafe a najednou z něj vypadne. „Zítra mám svátek.“

Číst dále

Obrázek k článku Doplaval jsem delfínka

Doplaval jsem delfínka

Na recepci nás už holky znají, ale tentokrát mě zmátla úplně cizí slečna. „Pane, poprosím vás o vaší kartičku na bazén.“ Nikdo ji po mně už dlouho nechtěl...

Číst dále

Obrázek k článku Místo

Místo

Procházet brněnskou Vaňkovkou s vodícím psem a slečnou je vážně za trest. Black neustále kouká po holkách a Dáša po oblečení. Ještě že ji nemusím tahat od chlapů. „Jé, Ondro, podívej na ty krásné šaty a koukej támhle ty…“

Číst dále

Obrázek k článku Když zrovna neběhám

Když zrovna neběhám

Když zrovna neběhám, neplavu a nějak jinak se sportovně neprojevuji, inklinuji k přírodě. Proto jsem tedy domluvil a udělal ve spolupráci s klubem Lebeda v Balinách přednášku o tvarování bonsají, pro lidi s mentálním a tělesným postižením.

Číst dále

Obrázek k článku Karkulka

Karkulka

Chodím trénovat do Třebíče s týmem Atletic. I na oválu se občas setkám s něčím úplně novým a neobvyklým, jako posledně. Doběhli jsme. 15 km za námi a před námi běžecká abeceda. Vězte, že si při běhání nepředříkáváme písmenka.

Číst dále

Obrázek k článku Na co přijdou děti

Na co přijdou děti

Dnešní povídání s dětmi na základní škole o nevidomých bylo doufám přínosné. Za sebe musím říci, že pro mě ano! Bylo bohaté na spoustu zážitků a krásných chvil.

Číst dále