Ze života slepce

Obrázek k článku Sportovní masér

Sportovní masér

Lidi, už jste slyšeli tu novinu? Že ještě ne? Tak vám to teda povím. Prostě se vám na rovinu přiznám a nebudu si vůbec vymýšlet. „Hurá, mám konečně papír!“

Číst dále

Obrázek k článku Školka

Školka

Ráno byl Black skleslý, nechtělo se mu vstávat, nechtělo se mu pracovat a jeho zoufalství, že musí do auta, se snad ani nedá popsat. Naštěstí jsme byli během chvilky v Třebíči a s velkou zvědavostí vešli do školky.

Číst dále

Obrázek k článku Jaro

Jaro

Pil jsem si takhle s taťkou kafe a najednou z něj vypadne. „Zítra mám svátek.“

Číst dále

Obrázek k článku Doplaval jsem delfínka

Doplaval jsem delfínka

Na recepci nás už holky znají, ale tentokrát mě zmátla úplně cizí slečna. „Pane, poprosím vás o vaší kartičku na bazén.“ Nikdo ji po mně už dlouho nechtěl...

Číst dále

Obrázek k článku Místo

Místo

Procházet brněnskou Vaňkovkou s vodícím psem a slečnou je vážně za trest. Black neustále kouká po holkách a Dáša po oblečení. Ještě že ji nemusím tahat od chlapů. „Jé, Ondro, podívej na ty krásné šaty a koukej támhle ty…“

Číst dále

Obrázek k článku Když zrovna neběhám

Když zrovna neběhám

Když zrovna neběhám, neplavu a nějak jinak se sportovně neprojevuji, inklinuji k přírodě. Proto jsem tedy domluvil a udělal ve spolupráci s klubem Lebeda v Balinách přednášku o tvarování bonsají, pro lidi s mentálním a tělesným postižením.

Číst dále

Obrázek k článku Karkulka

Karkulka

Chodím trénovat do Třebíče s týmem Atletic. I na oválu se občas setkám s něčím úplně novým a neobvyklým, jako posledně. Doběhli jsme. 15 km za námi a před námi běžecká abeceda. Vězte, že si při běhání nepředříkáváme písmenka.

Číst dále

Obrázek k článku Na co přijdou děti

Na co přijdou děti

Dnešní povídání s dětmi na základní škole o nevidomých bylo doufám přínosné. Za sebe musím říci, že pro mě ano! Bylo bohaté na spoustu zážitků a krásných chvil.

Číst dále

Obrázek k článku Náledí

Náledí

Vyběhli jsme za chladna, ale slunce nám zpříjemňovalo dnešní kroky hřejivými paprsky do zad. To, že vyběhnutí není jen tak, jsme se přesvědčili dost rychle!

Číst dále

Obrázek k článku Pořád chodím plavat

Pořád chodím plavat

Pořád chodím plavat. I přesto, že v tom pořád plavu, myslím, že pokrok od minulého dýchání do vody nastal. Zkusím vás o tom přesvědčit. Dal jsem si přece do hlavy, že přeplavu toho našeho českého kapříka.

Číst dále