Ze života slepce

Obrázek k článku Náledí

Náledí

Vyběhli jsme za chladna, ale slunce nám zpříjemňovalo dnešní kroky hřejivými paprsky do zad. To, že vyběhnutí není jen tak, jsme se přesvědčili dost rychle!

Číst dále

Obrázek k článku Pořád chodím plavat

Pořád chodím plavat

Pořád chodím plavat. I přesto, že v tom pořád plavu, myslím, že pokrok od minulého dýchání do vody nastal. Zkusím vás o tom přesvědčit. Dal jsem si přece do hlavy, že přeplavu toho našeho českého kapříka.

Číst dále

Obrázek k článku Vlakem z Brna do Děčína.

Vlakem z Brna do Děčína.

Když už mám trénovat na Jizerskou padesátku, řekl jsem si, že pořádně! Rozhodnul jsem se tedy přes víkend vyrazit vlakem na hory. Já, který na autobusy nedám dopustit!

Číst dále

Obrázek k článku Zadek

Zadek

První letošní běžkařské povyražení na sebe nenechalo dlouho čekat. Je sníh a musí se toho využít! Nebojte, prkýnka v plotě jsou všechna, doma by mi nedovolili vzít si ani jedno, natož dvě. Naštěstí byly Vánoce a já jsem od Ježíška vyfasoval vlastní.

Číst dále

Obrázek k článku Mluvící teploměr

Mluvící teploměr

Tolik obávaná chřipková epidemie dorazila i do našich končin. Jak nás mohla najít, to do teď nechápu. Nejsme přece na mapě. Určitě v tom má prsty strýček Google

Číst dále

Obrázek k článku Český kapr

Český kapr

Dal jsem se na plavání. No fakt, nekecám! Možnostem se přece meze nekladou, i když nevidíte! Zvedl jsem telefon a přihlásil jsem se na plavecký kurz.

Číst dále

Obrázek k článku Dárek

Dárek

Na letošní balení vánočních dárků jsem se připravil poctivě a dával si záležet. Byl bych nerad, aby to dopadlo jako loni. Vyřešil sem to proto naprosto elegantně, a to dárkovými taškami. „Haha.“ Nejsem prostě geniální?

Číst dále

Obrázek k článku Jak skoro myšlenka zvítězila nad hmotou

Jak skoro myšlenka zvítězila nad hmotou

Když nevidíte, může se vám snadno stát, že spasete všechno, co vám příjde zrovna pod ruku! Sám jsem se o tom mohl přesvědčit na jednom vánočním večírku. Bylo zde jídla, kam jen dohlédnete a když zrovna nedohlédnete, tak aspoň našmátráte!

Číst dále

Obrázek k článku Francouzi o Vánocích

Francouzi o Vánocích

Nakupování těsně před Vánoci je opravdový adrenalin. Určitě mi dáte za pravdu. Kam se hrabe nějaký ten maraton? Proč být ovšem pozadu a nevyzkoušet všechno, že? Proto jsme také vyrazili. Já s bílou holí, jako první. To ovšem není moc výhra, když to v Brně vůbec neznám!

Číst dále